Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Bērnu paliatīvās aprūpes kabinets

c_297_145_16777215_00___images_strv_bernu_paliativas_aprupes_kabinets_pa110094.jpg

 

Kontakti / Darbinieki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bērna paliatīvā aprūpe ir aktīva, visaptveroša aprūpe bērnam ar progresējošām hroniskām slimībām, kuriem radikālas ārstēšanas iespējas ir izsmeltas.

 

Bērnu paliatīvā aprūpe ir vērsta uz pacienta (bērna) un viņa ģimenes dzīves kvalitātes nodrošināšanu, remdējot sāpes un citus simptomus neizārstējami slimajam bērnam, kas ļauj viņam justies maksimāli komfortabli un nodrošina vislabāko dzīves kvalitāti līdz mūža beigām, nesteidzinot un neattālinot nāves iestāšanos un sniedzot ģimenei psiholoģisku, sociālu un garīgu atbalstu.

 

Bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumus var saņemt bērni vecumā līdz 18 gadiem hroniskas neārstējamas slimības gadījumā un viņu ģimenes locekļi.

 

Bērnu paliatīvās aprūpes pakalpojumus sniedz multidisciplināra komanda, kuras sastāvā ietilpst:

  1. paliatīvās aprūpes ārsts
  2. māsa paliatīvajā aprūpē
  3. sociālais darbinieks paliatīvajā aprūpē
  4. psihologs
  5. psihoterapeits

linija4

linija2

Foto galerijas

linija3

Video galerijas

12/03/2012

Atklāj paliatīvās aprūpes kabinetu.