Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Dienas stacionārs pacientus uzņem jaunās telpās

P7020209
Jaunuzceltā korpusa otrajā stāvā gaišās un plašās telpās šonedēļ (2.07.12.) darbu sācis slimnīcas Dienas stacionārs

Jaunuzceltā korpusa otrajā stāvā gaišās un plašās telpās šonedēļ (2.07.12.) darbu sācis Liepājas Reģionālās slimnīcas Dienas stacionārs. Šeit ārstējas tie pacienti, kuriem nav nepieciešama ārstniecības personu aprūpe un uzraudzība visu diennakti. Dienas stacionārā ārstēšanās paredzēta visiem plānveida pieaugušiem neinfekciju pacientiem, kuriem slimnīcā jāpavada ne vairāk kā viena nakts. Dienas stacionārā ārstējas pacienti ar atbilstošām ķirurģiskām (t.sk. LOR, acu, uroloģiskām, plastikas, ortopēdiskām operācijām) un ginekoloģiskām operācijām. Tāpat Dienas stacionārā tiek veikta plānveida angiogrāfiska un endoskopiska izmeklēšana. Šeit ierodas arī tie pacienti, kuriem īslaicīga stacionēšanās nepieciešama, lai ievadītu medikamentus vai veiktu dažādus izmeklējumus.

 

Dienas stacionārs strādā darba dienās 24h (pēc pulksten 18.00 pacientiem ir iespēja šajās telpās saņemt medicīniski asistētas viesnīcas pakalpojumus).

 

Lai saņemtu Dienas stacionāra pakalpojumus, vispirms Konsultatīvajā nodaļā (1.stāvā) jāizņem numuriņš no tā saucamā rindu regulēšanas termināļa. Pēc tam Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā jānokārto dokumenti un jādodas pa trepēm vai ar liftu uz otro stāvu, kur pacientus sagaida Dienas stacionāra reģistratores.

 

Dienas stacionāra veiksmīgas darbības rezultātā Liepājas Reģionālajā slimnīcā viena gada laikā, kopš nodaļas darbības uzsākšanas, par 15 % samazinājies diennakts stacionārā uzņemto pacientu skaits. Tas ļauj atbrīvot tālākai slimnīcas rekonstrukcijai nepieciešamās diennakts stacionāra telpas un citus resursus. Turklāt slimnīcai papildus tiek piesaistīti pacienti, kas šāda veida pakalpojumus ir saņēmuši citās reģiona ārstniecības iestādēs.

 

Dienas stacionāra izveidošanas mērķis ir pilnīgāk izmantot mūsdienu medicīnas tehnoloģiskos sasniegumus, kas ļauj pacientam saņemt ārstēšanu iespējami saudzīgā un efektīvā veidā. Turklāt atrodoties Dienas stacionārā ārstēšana kopumā ir lētāka, jo nepieciešamās procedūras tiek veiktas ar īsākiem gaidīšanas laikiem un dārgo diagnostikas un ārstēšanas tehnoloģiju izmantošana ir intensīvāka. Šobrīd Liepājas Reģionālās slimnīcas Dienas stacionārā gada laikā ārstējušies aptuveni 4000 pacientu no tiem aptuveni 2600 pacientiem veiktas invazīvas manipulācijas vai operācijas.

 

 

 

 

 

Irēna Tūbele

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

Klīniskā atbalsta dienesta vadītāja

linija4

linija2

Foto galerijas

19/05/2015

Dienas stacionārs fotogrāfijās

 

linija3

Video galerijas

22/04/2015

Liepājas reģionālajā slimnīcā uzņem īsfilmu

Liepājas reģionālajā slimnīcā uzņem īsfilmu

20/07/2012

Strādājam Liepājā