Konsultācijas sniegs onkoimunoloģe Simona Doniņa

Dr.med Simona Doniņa

Piektdien, (11.03.2016.) no pulksten 11.00 līdz 14.00 Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā konsultācijas sniegs Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas imunoloģe, onkoloģe - ķīmijterapeite Simona Doniņa.

Asociētā profesora Simona Doniņa konsultēs pacientus ar audzēju imunoloģiju un papildterapiju saistītos jautājumos, veiks pacientu imunoloģiskā stāvokļa novērtēšanu, kā arī sniegs padomus par organisma imūnsistēmas stiprināšanu.

Imunologa konsultācijas parasti nepieciešamas pacientiem pēc plašām vēža operācijām, lai sagatavotos tālāk paredzētai staru vai ķīmijterapijai. Tā nepieciešama arī pacientiem, kuriem staru vai ķīmijterapijas laikā parādās imūndeficīta pazīmes, kā arī pacientiem ar blakus saslimšanām, kuriem, lietojot speciālās vēža ārstēšanas metodes, imūnā sistēma tiek novārdzināta. Tāpat imunologa konsultācijas nepieciešamas pēc vēža ārstēšanas pabeigšanas, lai noskaidrotu imūnās sistēmas atveseļošanas iespējas.

Slimnīca aicina ikvienu pieaugušo, kam nepieciešama onkoimunologa konsultācija, zvanīt uz Konsultatīvo nodaļu pa telefoniem: 63403231, 63403264. Konsultācijas ir maksas pakalpojums.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā