Liepājas Reģionālajā slimnīcā ieviesta jauna pierakstu sistēma

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_lrs_1.jpg

Lai pacientiem atvieglotu pierakstīšanās kārtību gan pie speciālistiem, gan uz izmeklējumiem, Liepājas Reģionālajā slimnīcā ieviesta jauna pierakstu sistēma. Atšķirībā no vecās pierakstu sistēmas, kad bija noteiktas konkrētas pierakstu dienas gan uz izmeklējumiem, gan uz speciālistu konsultācijām, jaunajā sistēmā ikviens var pierakstīties jebkurā laikā uz brīvajām pierakstu vietām.

Pierakstīties var:

• slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnica.lv, sadaļā E-pieraksts uz kuru uzklikšķinot atvērsies informatīva lapa, kurā ir saite - !!! e-pieraksts pie speciālistiem/uz izmeklējumiem šeit - uz kuras uzklišķinot atvērsies pakalpojumu saraksts.
  • vai izmantojot vietni eVeselībasPunkts www.eveselibaspunkts.lv

Pēc pieraksta veikšanas klients uz savu norādīto e-pasta adresi saņems apstiprinājumu, ka pieraksts veikts. Kā arī, ja pakalpojums nav pieejams, uz e-pasta adresi tiks nosūtīta informācija par to, ka cilvēks ir uzņemts plānveida veselības aprūpes pakalpojumu gaidīšanas rindā un par tuvāko iespējamo veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanas datumu un laiku slimnīca informēs, izmantojot norādīto telefona nr./e-pastu.

Tapāt šajā vietnē iespējams pierakstu atteikt, gadījumā, ja pakalpojums vairs nav nepieciešams, kā arī tiek saglabāta katra pacienta pierakstu vēsture.

SEKOJIET aktuālai informācijai Liepājas Reģionālās slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnica.lv

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks norāda, ka patlaban jaunā pierakstu sistēma darbojas testa režīmā. „Protams, jaunās sistēmas ieviešanai vajadzīgs neliels laiks, kamēr tā iestrādājas un var redzēt visus plusus un mīnusus, lai to pilnveidotu un novestu līdz optimālam gala rezultātam. Tāpēc lūdzam iedzīvotājus izturēties ar sapratni. Vienlaikus nākas atgādināt, ka Reģionālā slimnīca ir noslēgusi līgumu ar Nacionālo Veselības dienestu, kurā ir paredzēts cik daudz un par kādām summām mēs drīkstam sniegt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Līdz ar to rindas diemžēl ir patlaban un tās būs arī turpmāk."

Indra Grase
SIA „Liepājas reģionālā slimnīca"
sabiedrisko attiecību speciāliste
tel.:26591363