Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā vai zvanot koordinatoram uz tālr. 25617170 katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00.

Slimnīcā atvērts stomas pacientu aprūpes kabinets

Ķrurģijas māsa Jana Kreicberga konsultēs pacientus kā pakāpeniski pielāgoties jaunajai situācijai un ar laiku atsākt ierastās aktivitātes.

Lai uzlabotu pacientu dzīvi pēc stomas operācijām, Liepājas Reģionālajā slimnīcā atvērts Stomas pacientu aprūpes kabinets, kur pacienti ar stomām var saņemt kvalificētu palīdzību un informāciju par stomas kopšanu, iemācīties kā izvēlēties nepieciešamo stomas maisiņa izmēru, kopšanas līdzekļus, palīgmateriālus un taml.

Šajā kabinetā strādā ķirurģijas māsa Jana Kreicberga. Konsultācijas ir bez maksas. Lai tās saņemtu, nav nepieciešams ne ģimenes ārsta nosūtījums, ne iepriekšējs pieraksts. Stomas pacientu aprūpes kabinets darbojas divas dienas nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no pulksten 14.00 līdz 16.00. Nākot uz šo kabinetu (Nr. 121), vispirms pacientam jāvēršas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā.

Pacienti pēc stomas operācijas pirms izrakstīšanās no slimnīcas šajā kabinetā izies pirmo apmācību kā pakāpeniski pielāgoties jaunajai situācijai un ar laiku atsākt savas ierastās aktivitātes. Konsultatīvās nodaļas telefona nr.: 634 03231, 634 03264.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā