Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Otolaringoloģe Eva Grūdupa konsultē gan bērnus, gan pieaugušos

E. Grūdupa: "Tā kā LOR kabinets ir aprīkots ar modernām un mūsdienīgām ārstniecības un diagnostikas iekārtām, tad slimnīcā ir visi priekšnoteikumi, lai šeit varētu veiksmīgi ārstēt jebkuru LOR pacientu.
E. Grūdupa: "Tā kā LOR kabinets ir aprīkots ar modernām un mūsdienīgām ārstniecības un diagnostikas iekārtām, tad slimnīcā ir visi priekšnoteikumi, lai šeit varētu veiksmīgi ārstēt jebkuru LOR pacientu.

 

Liepājas Reģionālās slimnīcas (LRS) Ambulatorās veselības aprūpes daļā pacientus pieņem ārste - otolaringoloģe Eva Grūdupa, kas diagnosticē un ārstē akūtas un hroniskas ausu, kakla un deguna slimības gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

Eva Grūdupa ir liepājniece, mācījusies Raiņa 6. vidusskolā. Pēc rezidentūras pabeigšanas jaunā speciāliste atgriezusies savā dzimtajā pilsētā. Ārste atzīst, ka skolas laikā nav zinājusi par ko vēlējusies kļūt, bet medicīna ir bijusi viena no nozarēm, kas interesējusi. “Man nebija nekāda priekštata par ārsta profesiju, jo manā ģimenē nav neviena mediķa. Taču es gribēju savu dzīvi saistīt ar medicīnu un izlēmu, ka būšu ārste. Man palīdzēja tēva teiktais - jāsniedzas cik vien augstu var, jo atpakaļ mājās vienmēr varēsi pārnākt. Man nebija bail riskēt, jo man bija kur atgriezties,” par profesijas izvēli stāsta E. Grūdupa.

 

Pēc ārsta grāda iegūšanas, E. Grūdupa rezidentūrā izvēlējusies apgūt otolaringologa specialitāti. “Šo specialitāti izvēlējos galvenokārt divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, otolaringoloģija ir samērā šaura specialitāte, līdz ar to es varu apgūt tās vissmalkākās nianses. Tas dod plašas zināšanas, kas vajadzīgas ārstējot pacientus. Otrkārt, es varu pacientus ārstēt ne tikai ambulatori ar medikamentiem, bet arī ķirurģiski, veicot operācijas.”

 

Rezidentūras laikā jaunā speciāliste zināšanas un iemaņas apguvusi un pilnveidojusi strādājot P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, kā arī Bērnu Klīniskajā universitātes slimnīcā, kas ļāvis iegūt pieredzi darbā ar mazajiem pacientiem. E. Grūdupa ir arī pasniedzēja Rīgas Stradiņa universitātē, kur māca studentiem otolaringoloģiju.

 

Pacienti, kuriem nepieciešama otolaringologa konsultācija, var pierakstīties pie dakteres Evas Grūdupas zvanot uz Ambulatorās veselības aprūpes daļu pa telefonu: 63403231, katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.00 vai ierodoties personīgi reģistratūrā darba dienās no plkst. 7.30 – 16.30, kā arī izmantojot e-pieraksta sistēmu. Ārste pieņem gan ar ģimenes ārsta nosūtījumu, gan sniedz maksas konsultācijas.

 

Indra Grase

LRS sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā

19/04/2017

B.d. Zīļuks bērni uzstājas slimnīcā

linija3

Video galerijas

01/07/2015

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

Konsilijā lemj par ārstēšanas taktiku

11/01/2013

Bez ziedojumiem, bet ar dziesmām