Kompleksā veselības pārbaude - vienas dienas laikā

P6250215
Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa uzskata, ka cilvēkiem, kuriem nav daudz laika, lai domātu par savu veselību, šis ir labs veids kā maksimāli ātrā laikā pārbaudīt savu veselību

Lai noteiktu pacienta vispārējo veselības stāvokli un savlaicīgi novērstu dažādas saslimšanas, slimnīcas mediķi izstrādājuši vairākas kompleksās veselības pārbaudes, kuras var veikt vienas dienas laikā.

Piedāvājumā ir četru veidu kompleksās veselības pārbaudes:

• veselības pamatpārbaude,
  • sirds asinsvadu sistēmas kompleksā pārbaude,
  • „onkoprofilakse” sievietēm,
  • „onkoprofilakse” vīriešiem.

Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa stāsta, ka katra no programmām nodrošina kompleksu veselības pārbaudi, kas ļauj identificēt iemeslus nopietnām saslimšanām. „Šis pakalpojums ir domāts pacientiem, kuri ilgstoši nav vērsušies pie ārsta, kuri ir aizņemti darbā, kuriem ir bažas par savu veselību. Šiem pacientiem mēs piedāvājam profesionālu veselības stāvokļa izmeklēšanu maksimāli īsā un pacientam izdevīgā laikā. Ja pārbaudes laikā tiek konstatētas veselības problēmas, piedāvājam kvalitatīvi sagatavotas rekomendācijas par turpmāko dzīvesveidu, diētu un taml. un vajadzības gadījumā ārstēšanas plānu,” skaidro I. Flaksa un turpina „cilvēkiem, kuriem nav daudz laika, lai domātu par savu veselību, šis ir labs veids kā maksimāli ātrā laikā pārbaudīt savu veselību un saņemt rekomendācijas ārstēšanai, ja tas ir nepieciešams.”

„Kompleksās veselības pārbaudes var izmantot arī tie cilvēki, kuri gatavojas doties kādā tālākā ceļojumā vai strādāt ārvalstīs,” saka I. Flaksa un piebilst, ka parasti šādos gadījumos cilvēki grib pārliecināties, ka ar veselību viss ir labi un viņi var mierīgu prātu doties kurp vēlas. Veicot komplekso veselības pārbaudi iespējams arī savlaicīgi konstatēt kādas veselības problēmas un uzsākt to ārstēšanu.

Kompleksās veselības pārbaudes Dienas stacionārā:

• Veselības pamatpārbaude (maksa 165.71 EUR). Tā ietver: internista konsultāciju pirms un pēc izmeklēšanas, vēdera dobuma un nieru ultrasonogrāfiju, elektrokardiogrammu, krūšu kurvja divu projekciju rentgenu, laboratorijas izmeklējumus, kā arī pusdienas un atrašanos paaugstināta komforta palātā. Šo pakalpojumu galvenokārt izvēlēsies tie pacienti, kuri vēlas pārbaudīt savu veselību, lai mierīgi turpinātu strādat un darboties.
  • Sirds asinsvadu sistēmas kompleksā pārbaude (maksa 232.69 EUR). Tā ietver: kardiologa konsultāciju pirms un pēc izmeklēšanas, elektrokardiogrammu, ehokardiogrammu, doplerogrāfiju kakla asinsvadiem, veloergometriju, laboratorijas izmeklējumus, kā arī pusdienas un atrašanos paaugstināta komforta palātā. Šo pakalpojumu izvēlēsies tie pacienti, kuri nobažījušies par savas sirds veselību.
  • „Onkoprofilakse” sievietēm (maksa 234.93 EUR). Tā ietver internista un ginekologa konsultācijas, ultrasonogrāfiju krūtīm, vēderam, nierēm un vairogdziedzerim, krūšu kurvja divu projekciju rentgenu, laboratorijas izmeklējumus, testu uz slēptām asinīm fēcēs, laboratorisko onkomarķieri (CA 125), kā arī pusdienas un atrašanos paaugstināta komforta palātā.
  • „Onkoprofilakse” vīriešiem (maksa 200.13 EUR). Tā ietver internista, urologa, ftiziopneimonologa konsultācijas, krūšu kurvja divu projekciju rentgenu, spirometriju, ultrasonogrāfiju, laboratorisko onkomarķieri (PSA), testu uz slēptam asinīm fēcēs, laboratorijas izmeklējumus, kā arī pusdienas un atrašanos paaugstināta komforta palātā.

Pēdējās divas programmas ir domātas pacientiem, kuri ir nobažījušies vai viņiem nav kāda veida audzēji.

Lai pieteiktos uz kādu no šīm pārbaudēm un vienotos par piemērotāko laiku, pacientam iepriekš jāzvana pa tālruņiem: 63403221, 63403264. Var pieteikties arī personīgi Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā, kā arī izmantojot e-pierakstu slimnīcas mājas lapā www.liepajasslimnica.lv . Ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams, jo tas ir maksas paklapojums. Pēc pārbaužu veikšanas pacients saņem izrakstu ar visu izmeklējumu rezultātiem un rekomendācijām.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

25/04/2018

Bērnu dārza Zīļuks koncerts slimnīcā