Pieraksts uz Novembri:

31.10.2017. no 12:00

Cenrādis

PACIENTA IEMAKSAS

Pacienta iemaksas ir maksājums, kuru pacients veic, saņemot valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Lielākā pakalpojuma izmaksu daļa tiek segta no valsts budžeta līdzekļiem.

Pacienta iemaksu sarakstu skatīt šeit

Līdzmaksājums par ķirurģisku operāciju

Ārstniecības iestādes var iekasēt līdzmaksājumu ne vairāk kā 31 eiro par vienā stacionēšanās reizē operāciju zālē veiktajām ķirurģiskajām manipulācijām.

Svarīgi!

• Kopējā pacientu iemaksu summa, ko maksā pacients par katru ārstēšanās gadījumu slimnīcā nedrīkst pārsniegt 355,72 eiro.
  • Pacienta iemaksu kopējā summa viena kalendārā gada laikā nevar pārsniegt 569,15 eiro.