Cenrādis

PACIENTA LĪDZMAKSĀJUMS

Pacienta līdzmaksājums ir maksājums, kuru pacients veic, saņemot valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Lielākā pakalpojuma izmaksu daļa tiek segta no valsts budžeta līdzekļiem.

Pacienta līdzmaksājumu apmēru skatīt šeit

Līdzmaksājums par ķirurģisku operāciju

Ārstniecības iestāde var iekasēt pacienta līdzmaksājumu ne vairāk kā 31 eiro par vienā stacionēšanās reizē operāciju zālē pacientam veiktajām ķirurģiskajām manipulācijām.

Svarīgi!

• Kopējā pacienta līdzmaksājumu summa, ko maksā pacients par katru ārstēšanās gadījumu slimnīcā nedrīkst pārsniegt 355,00 eiro.
  • Pacienta līdzmaksājumu kopējā summa viena kalendārā gada laikā nevar pārsniegt 570,00 eiro.