Pieraksts uz Janvāri:

22. decembris – uz speciālistu konsultācijām;

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00

Donoru dienas arī Liepājas mācību iestādēs

Ārste Guna Zeme stāsta, ka kopumā Liepājas Jūrniecības koledžā nodeva asinis 54 ziedot gribētāji.

Trešdien, 11. maijā Liepājas Jūrniecības koledžā notika Liepājas Reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļas un koledžas rīkotā Asins donoru diena.

Ziedot asinis bija pieteikušies gan studējošie, gan darbinieki. Kopumā nodeva asinis 54 ziedot gribētāji.

Koledžas ārsta palīdze Kristina Djačenko pastāstīja, ka donoru diena mācību iestādē tika rīkota pirmo reizi. Atsaucība bijusi liela, tāpēc iepriekš tika sastādīts saraksts ar ziedot gribētājiem, lai dienas laikā neveidotos sastrēgumi un nebūtu lieki jāgaida, piebilda D. Djačenko. Tāpat pirms tam donori bija vienojušies, ka asinis tiks ziedotas 7. klases skolniecei Sofijai Matvejevai.

Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja Guna Zeme pastāstīja, ka pasākums bijis noorganizēts ļoti labi un noritējis bez neparedzētiem starpgadījumiem. Savukārt divas dienas iepriekš, 9. maijā Asins sagatavošanas nodaļas darbinieki rīkoja Asins donoru dienu Liepājs 3. pamatskolā, kur asinis nodeva 60 ziedotāji.

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste