Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Donoru dienas arī Liepājas mācību iestādēs

Ārste Guna Zeme stāsta, ka kopumā Liepājas Jūrniecības koledžā nodeva asinis 54 ziedot gribētāji.
Ārste Guna Zeme stāsta, ka kopumā Liepājas Jūrniecības koledžā nodeva asinis 54 ziedot gribētāji.

Trešdien, 11. maijā Liepājas Jūrniecības koledžā notika Liepājas Reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļas un koledžas rīkotā Asins donoru diena.

 

Ziedot asinis bija pieteikušies gan studējošie, gan darbinieki. Kopumā nodeva asinis 54 ziedot gribētāji.

 

Koledžas ārsta palīdze Kristina Djačenko pastāstīja, ka donoru diena mācību iestādē tika rīkota pirmo reizi. Atsaucība bijusi liela, tāpēc iepriekš tika sastādīts saraksts ar ziedot gribētājiem, lai dienas laikā neveidotos sastrēgumi un nebūtu lieki jāgaida, piebilda D. Djačenko. Tāpat pirms tam donori bija vienojušies, ka asinis tiks ziedotas 7. klases skolniecei Sofijai Matvejevai.

 

Asins sagatavošanas nodaļas vadītāja Guna Zeme pastāstīja, ka pasākums bijis noorganizēts ļoti labi un noritējis bez neparedzētiem starpgadījumiem. Savukārt divas dienas iepriekš, 9. maijā Asins sagatavošanas nodaļas darbinieki rīkoja Asins donoru dienu Liepājs 3. pamatskolā, kur asinis nodeva 60 ziedotāji.

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste