Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

“Elektroencelogrāfijas iekārtas iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca vajadzībām”; id.Nr. LRS 2016/33

2016/33

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Elektroencelogrāfijas iekārtas iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.² pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 13.12.2016., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone, tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTO LĪGUMU 8.² PANTA KĀRTĪBĀ

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU