Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

Invazīvās kardioloģijas medicīnas preču piegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”, ID Nr. LRS 2017/2

2017/2

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Invazīvās kardioloģijas medicīnas preču piegāde SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”, identifikācijas Nr. LRS 2017/2”

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss

3) Iesniegšanas termiņš: 06.03.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: par nolikumu  Andris Vistiņš, tel. 63403222, par tehnisko specifikāciju Ilze Vecvagare, tel. 63403208, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBU PIEŠĶIRŠANU