Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

Saimniecības preču piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām; ID Nr. LRS 2017/3

2017/3

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Saimniecības preču piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.² pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 03.02.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: par nolikumu Linda Saltone, tel. 63403222, par tehnisko specifikāciju Airita Virga 63403269, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTU LĪGUMU 8.² PANTA KĀRTĪBĀ

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU