Operāciju aparatūras un instrumentu iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām; ID nr. LRS 2017/7

2017/7

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Operāciju aparatūras un instrumentu iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 8.² pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 13.03.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone, tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTO LĪGUMU