Bīstamo atkritumu apsaimniekošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām, ID Nr. LRS 2017/9

2017/9

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Bīstamo atkritumu apsaimniekošana SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss

3) Iesniegšanas termiņš: 08.06.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Mārīte Kūla, tel. 63403295 un Linda Saltone, tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU