Endoprotēžu un implantu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”, ID Nr. LRS 2017/10

2017/10

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Endoprotēžu un implantu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV

3) Iesniegšanas termiņš: 26.06.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš un Linda Saltone, tel. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS  PAR LĪGUMU