Pieraksts uz Maiju:

25. aprīlis – uz izmeklējumiem;

27. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

"Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”, ID Nr. LRS 2017/11

2017/11

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Ultrasonogrāfijas iekārtas iegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss

3) Iesniegšanas termiņš: 27.06.2017., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU