Palīgmateriālu osteosintēzes operācijām piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” traumatoloģijas – ortopēdijas operācijām, ID LRS 2017/17

2017/17

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Palīgmateriālu osteosintēzes operācijām piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” traumatoloģijas – ortopēdijas operācijām”.

2) Iepirkuma metode: sarunu procedūra

3) Iesniegšanas termiņš: 26.10.2017., plkst. 11:00

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU