Ķirurģisko diegu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām, ID Nr. LRS 2017/18

2017/18

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Ķirurģisko diegu piegāde SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV

3) Iesniegšanas termiņš: 11.12.2017., plkst. 13:00

4) Piedāvājums jāiesniedz elektroniski Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmā, tīmekļvietnē www.eis.gov.lv.

5) Kontaktinformācija: Linda Saltone 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

6) Iepirkuma dokumentācija: skat. pievienotajos pielikumos un tīmekļvietnē www.eis.gov.lv.