Lineārā paātrinātāja iekārtas Clinac iX, s/n H294533 profilaktiskās apkopes, remontdarbi un oriģinālo rezerves daļu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca" vajadzībā, ID Nr. LRS 2017/21

2017/21

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Lineārā paātrinātāja iekārtas Clinac iX, s/n H294533 profilaktiskās apkopes, remontdarbi un oriģinālo rezerves daļu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: sarunu procedūra

3) Iesniegšanas termiņš: 30.11.2017., plkst. 11:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 26173129, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBU PIEŠĶIRŠANU