Datortomogrāfa piegāde un uzstādīšana SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībām, ID Nr. 2018/3

2018/3

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: Datortomogrāfa  piegāde un uzstādīšana SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss ar izsludināšanu ES OV

3) Iesniegšanas termiņš: 27.03.2018., plkst. 13:00

Elektronisko iepirkumu sistēmas (turpmāk tekstā  - EIS) e-konkursu apakšsistēmā tīmekļvietnē www.eis.gov.lv.

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš  63403222, 26173129, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBU PIEŠĶIRŠANU