Medikamentu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām; ID Nr.LRS 2018/5

2018/5

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Medikamentu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 9.pantam

3) Iesniegšanas termiņš: 12.03.2018., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTO LĪGUMU