Bolus injektora uzpildes sistēmas vadu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām, ID Nr. LRS 2018/8

2018/8

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Bolus injektora uzpildes sistēmas vadu piegāde SIA “Liepājas regionalā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 9.pantam

3) Iesniegšanas termiņš: 03.04.2018., plkst. 13:00

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone, tālr. 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR PLĀNOTO LĪGUMU

INFORMATĪVS PAZIŅOJUMS PAR NOSLĒGTU LĪGUMU