Angiogrāfa iekārtas Allura Xper FD20 apkalpošana, remontdarbi un oriģinālo rezerves daļu piegāde SIA “Liepājas regionālā slimnīca” vajadzībām, ID Nr. LRS 2018/9

2018/9

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" rīko iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Angiogrāfa iekārtas Allura Xper FD20  apkalpošana, remontdarbi un oriģinālo rezerves daļu piegāde SIA “Liepājas regionālā slimnīca” vajadzībām”.

2) Iepirkuma metode: sarunu procedūra

3) Iesniegšanas termiņš: 26.03.2018., plkst. 11:00

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 26173129, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMA SLĒGŠANAS TIESĪBU PIEŠĶIRŠANU