Ierīces iegāde dzīvībai apdraudošu sarežģījumu novēršanai, pacienta monitorēšanai un diagnostikai pacienta transportēšanas laikā un nodaļā SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām, ID Nr. LRS 2018/17

2018/17

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: Ierīces iegāde dzīvībai apdraudošu sarežģījumu novēršanai, pacienta monitorēšanai un diagnostikai pacienta transportēšanas laikā un nodaļā SIA „Liepājas reģionālā slimnīca” vajadzībām.

2) Iepirkuma metode: atbilstoši Publisko iepirkumu likuma 9. pantam.

3) Iesniegšanas termiņš: 03.09.2018., plkst. 13:00.

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš, Tel. 63403222, 26173129, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: skat.pievienotajos pielikumos.

6) Iesniegšanas vieta: Liepājas reģionālā slimnīca, 255.kab., Slimnīcas iela 25, Liepāja.