Sterilizācijas vienreizlietojamo medicīnas materiālu un piederumu piegāde SIA"Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībā; ID Nr. LRS 2018/23

2018/23

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Sterilizācijas vienreizlietojamo medicīnas materiālu un piederumu piegāde SIA"Liepājas reģionālā slimnīca" vajadzībā.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss

3) Iesniegšanas termiņš: 26.11.2018., plkst. 13:00 Elektronisko iepirkumu sistēmas (turpmāk tekstā  - EIS) e-konkursu apakšsistēmā vietnē www.eis.gov.lv

4) Kontaktinformācija: Linda Saltone 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: vietnē www.eis.gov.lv.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU