“Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Ēku pārbūve, vienkāršotā atjaunošana un teritorijas labiekārtojums Slimnīcas ielā 25, Liepājā”; ID LRS 2018/24

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" izsludina iepirkumu atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām.

1) Iepirkuma priekšmets: “Būvuzraudzības pakalpojumi objektam “Ēku pārbūve, vienkāršotā atjaunošana un teritorijas labiekārtojums Slimnīcas ielā 25, Liepājā”.

2) Iepirkuma metode: atklāts konkurss

3) Iesniegšanas termiņš: 14.12.2018., plkst. 13:00 Elektronisko iepirkumu sistēmas (turpmāk tekstā  - EIS) e-konkursu apakšsistēmā vietnē www.eis.gov.lv

4) Kontaktinformācija: Andris Vistiņš 63403222, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5) Iepirkuma dokumentācija: vietnē www.eis.gov.lv.

PAZIŅOJUMS PAR LĪGUMU