Zobārstniecības poliklīnikai jauna aparatūra

Zobārstniecības poliklīnikas vadītāja Evija Tautere norāda, ka līdz ar jauno tehnoloģiju ieviešanu, poliklīnikā ir plašas iespējas gan zobu ārstniecībā, gan diagnostikā.

Liepājas Reģionālās slimnīcas filiālē „Liepājas zobārstniecības poliklīnika” piektdien, 6. jūnijā tika nomainīti pēdējie pieci savu laiku nokalpojušie zobārstniecības krēsli pret modernu un mūsdienām atbilstošu aparatūru.

Poliklīnikas vadītāja Evija Tautere uzsēra, ka līdz ar jauno tehnoloģiju ieviešanu, tagad zobārstniecības poliklīnikā ir tādas pašas iespējas kā privātajos kabinetos. Turklāt pagājušajā gadā tika iegādāts arī jauns digitālais panorāmas rentgena aparāts 2D+ ar kura palīdzību ar vienu rentgena uzņēmumu var fiksēt stāvokli visā mutes dobumā, kas būtiski uzlabo diagnostiku.

E. Tautere pastāstīja, ka pavisam poliklīnikā ir 13 zobārstniecības vietas un piektdien tika nomainīti visvecākie zobārstniecības krēsli, kas bija kalpojuši kopš 1996. gada. Savukārt atlikušie krēsli jau ir nomainīti 2006. un 2007. gadā. Viņa uzsvēra, ka jaunie krēsli ir daudz ērtāki gan pacientiem, gan mediķiem. Turklāt tos ir iespējams transformēt un pielāgot pacientiem ratiņkrēslos.

Jaunie zobārstniecības krēsli iegādāti par slimnīcas līdzekļiem – 44 165 EUR (ar PVN).

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

06/06/2014

Zobārstniecības poliklīnikai jauna aparatūra

02/11/2017

Liepājā likvidēs bērnu zobārstniecības kabinetu.

07/06/2014

Zobus ārstēs ar modernāku aparatūru