Pieraksts uz Augustu:

26. jūlijs – uz izmeklējumiem;

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_dznod_2016.jpg

Sestdien, 19. martā, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas Reģionālās slimnīcas vadītājs Edvīns Striks sveica Liepājas dzimšanas dienā  pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus.  18. martā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši trīs mazuļi – meitenīte un divi puikas.

Liepājnieku Oksanas un Jevgēnija Zabrodinu ģimenē plkst. 3.12 sagaidīta meitiņa Arina (4110 g, 58 cm). Mājās mazulīti gaida deviņgadīgā māsa Dana.

Vērgales pagasta iedzīvotāju Inetas Glužģes un Igora Mikitina ģimenē plkst. 7.45 sagaidīts dēliņš Alekss (3255 g, 51 cm).  Alekss ir pirmdzimtais šajā ģimenē.

Savukārt liepājnieku Sintijas Kondraševas un Pētera Rupeika ģimenē plkst. 21.40 pasaulē nācis puisītis (2850 g, 51 cm). Mazulis ir abu liepājnieku pirmdzimtais.

Šogad Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši jau 259 mazuļi.

Turpmāk ikviens Liepājas Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēts mazulis līdz šim dāvātā koka grabulīša un grāmatiņas vietā saņems jaunu  dāvanu komplektu - adītus vilnas zābaciņus, koka grabulīti un apsveikuma kartiņu, kurā varēs veikt arī ierakstus par mazā liepājnieka dzimšanas datiem un ievietot pirmo fotogrāfiju.

Adītos vilnas zābaciņus no dabīgas vilnas bēšā krāsā ar Liepājas krāsu (sarkans un zaļš) pušķīšiem darinājusi amatniece Ira Cīrule, koka grabulīšus - amatnieks Guntars Andersons, savukārt apsveikuma kartītes autore ir māksliniece Agate Ķiģele - Ābele.

Papildus dzimšanas fakta reģistrācijai Dzimtsarakstu nodaļā var aizpildīt iesniegumu Liepājas pilsētas domes bērna piedzimšanas pabalsta piešķiršanai 150 eiro apmērā. Ja piedzimuši dvīnīši - iespēja saņemt 300 eiro par katru bērnu, savukārt, ja pasaulē nākuši trīs vai vairāk bērni - 1450 eiro par katru bērnu.

Informāciju sagatavoja:

Zita Lazdāne

Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja

M.: 22017277

02/01/2017

Sveic šogad pirmos jaundzimušos mazuļus

19/03/2015

Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus sveic G. Ansiņš un E. Striks

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>

Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu

20/03/2015