Pieraksts uz Oktobri:

27. septembris – uz izmeklējumiem;

29. septembris – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

Ģimenēm tika pasniegtas Liepājā ražotas mīļmantiņas un dāvanu kartes aptiekā mazuļu pūriņu papildināšanai.
19.martā Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks apciemoja un sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, jaundzimušos mazuļus un viņu vecākus.

2017.gada 18.martā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca divi puikas un viena meitenīte. Priekšsēdētājs Uldis Sesks un priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš ģimenēm pasniedza Liepājā ražotās mīļmantiņas un dāvanu kartes aptiekā mazuļu pūriņu papildināšanai. Katrai ģimenei tika piešķirts arī Liepājas pašvaldības ieviestais pabalsts jaundzimušajiem.

Pirmais bērniņš, meitenīte, liepājnieku Lindas Lapiņas-Šaprovas un Romāna Šaprova ģimenē pasaulē nākusi pulksten 11:58 (1840 g, 46 cm). Jaundzimušajai dots vārdiņš Marija, un viņu mājās gaida arī trīsgadīga māsiņa Amanda.

Otrais mazulis, puika (4155 g, 59 cm) pasaulē nāca 13:54. Māmiņa Jūlija Ļedņova un tētis Ruslans Kotovs dēlam devuši vārdu Maksims. Maksims liepājnieku ģimenē ir jau trešais bērns, un mājās mazo brālīti gaida četrpadsmitgadīgā māsa Jeļena un desmitgadīgais brālis Vladislavs.

Pulksten 14:46 vēl vienā liepājnieku ģimenē pasaulē nāca puisēns (3770 g, 58 cm) Frederiks. Vecākiem Ilzei Laizānei un Robertam Dineram Frederiks ir otrais dēls; mājās mazo brālīti kopā ar vecāku atgriešanos jau gaida divgadīgais brālis Teodors.

18.martā par vecāku un bērnu drošību rūpējās un bērniem pasaulē nākt palīdzēja vecmātes Iveta Miče, Ineta Vītola un Sandra Pāvila.

Kopumā no 2017.gada 1.janvāra līdz 19.martam SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” pasaulē ir nākuši 225 bērni.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Čabikina, Domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Indra Grase, slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

02/01/2017

Sveic šogad pirmos jaundzimušos mazuļus

19/03/2015

Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus sveic G. Ansiņš un E. Striks

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>

Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu

20/03/2015

Liepājas jubilejā piedzimst seši mazuļi