Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_20032018.jpg

20. martā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš Liepājas Reģionālajā slimnīcā apciemoja un sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18. martā, jaundzimušos mazuļus un viņu vecākus.

2018. gada 18. martā slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca 3 mazuļi – divas meitenītes un puika. Priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš ģimenēm pasniedza Liepājā ražotās mīkstās mantiņas - lauvas un dāvanu kartes aptiekā mazuļu pūriņu papildināšanai.

Pirmais bērniņš, meitenīte (3140 g, 52 cm), liepājnieku Ilzes Sisenes-Jurēvičus un Mareka Jurēvičus ģimenē pasaulē nākusi pulksten 4.10, viņai dots vārdiņš Anna. Mazo Annu sagaidīja vecmāte Sandra Pēka.

Otrais mazulis, meitenīte Sarma (3482 g, 55 cm), pasaulē ieradās liepājnieku Madaras Pilipas-Matisones un Ivara Pilipa-Matisona ģimenē pulksten 5.24. Mājās mazo māsu gaida divgadīgā māsiņa Rasa. Sarmas mammai dzemdības pieņēma vecmāte Iveta Miče.

Pulksten 10.20 vēl vienā liepājnieku Viktorijas Kalējas un Orena Kleina ģimenē pasaulē nācis puisītis (2640 g, 47 cm) vārdā Gabriels. Mazajam Gabrielam un viņa mammai dzemdībās palīdzēja vecmāte Sandra Pēka.

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

03/01/2018

Sveic pirmos jaundzimušos 2018. gadā

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>