2020. gads - Starptautiskais māsu un vecmāšu gads.

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_attls1.png

Atzīmējot Starptautisko māsu un vecmāšu gadu, Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmātes aicina sievietes – grūtnieces (kopā ar vienu pavadošo personu) pieteikties bezmaksas ekskursijai, lai iepazītos ar slimnīcas Dzemdību nodaļu.

Šādas ekskursijas tiks rīkotas vienu reizi mēnesī visa gada garumā. Pirmā ekskursija notiks 28.01.2020. plksten 13.00. Tā kā iespējas uzņemt interesentus ir ierobežotas, lūgums iepriekš pietiekties pa tālruni: 29961704.

Latvijas Māsu asociācija informē, ka Pasaules Veselības organizācija 2020.gadu ir pasludinājusi par Starptautisko māsu un vecmāšu gadu, lai godinātu māsu un vecmāšu būtisko lomu vispārējās veselības aizsardzības un cilvēku labklājības nodrošināšanā un uzlabošanā.

Asociācija norāda, ka Latvijas māsas un vecmātes aktīvi darbojas sabiedrības un veselības politikas attīstībā, veselības aprūpes reformēšanā, infekcijas slimību kontrolē, hronisko slimību aprūpē, profilaksē un veselības veicināšanā, kā arī vides veselības veicināšanā, mātes un bērna veselības aprūpē.

Indra Grase

SIA „Liepājas reģionālā slimnīca”

sabiedrisko attiecību speciāliste

tel.:26591363

06/01/2020

Pirmo 2020.gada mazuļu sumināšana.

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>