Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00

Trīs puikas un trīs meitenes Liepājas dzimšanas dienā!

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā Liepājas dzimšanas dienā 18. martā pasaulē nākuši seši mazuļi - trīs puikas un trīs meitenes.
Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā Liepājas dzimšanas dienā 18. martā pasaulē nākuši seši mazuļi - trīs puikas un trīs meitenes.

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā Liepājas dzimšanas dienā 18. martā pasaulē nākuši seši mazuļi - trīs puikas un trīs meitenes.

 

 

19.martā jaundzimušo mazuļu vecākus sveica Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un SIA „Liepājas Reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks. Katra ģimene dāvanā no pašvaldības saņēma ziedus, mīksto rotaļlietu lauvēnu, dāvanu karti aptiekā, kā arī puisīši – savu pirmo ap kaklu liekamo tauriņu ar Liepājas krāsas lentīti, bet meitenītes – galvas lenti ar Liepājas simboliku.

 

Virgas pagasta iedzīvotāju Janas Dreimanes un Jāņa Dreimaņa ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēliņš Daniels (55 cm, 3970 g).

 

Liepājnieku Anitas Smilkts un Raivja Danķēna ģimenē pasaulē nākusi meitiņa Dārta (53 cm, 3270 g). Mazo māsiņu mājās jau gaida pusotru gadu vecā māsiņa Patrīcija.

 

Savukārt liepājnieku Rūtas Ginzikevičas un Igora Ginzikeviča ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – meitiņa Sofija (54 cm, 3800 g).

 

Arī liepājnieku Kristīnes Bukejas un Jevgenija Pučinska ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēls Alekss (53 cm, 3430 g).

 

Tāpat arī liepājnieku Alisas Bešokas un Romāna Bešoka ģimenē sagaidīts pirmdzimtais – dēliņš Artēmijs (53 cm, 3900 g).

 

Arī liepājnieku Jekaterinas Bodnares un Romāna Bodnara ģimenē pasaulē nācis pirmdzimtais  –  meitiņa Poļina (54 cm, 3180 g)

 

Jāpiebilst, ka 2013. gadā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca  989 mazuļi, savukārt 2014. gadā – 1138.

 

Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

03/01/2018

Sveic pirmos jaundzimušos 2018. gadā

linija3

Video galerijas

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>

Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu