Pieraksts uz Maiju:

26. aprīlis – uz izmeklējumiem;

28. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Sveic pirmos šogad dzimušos trīs mazuļus

2.janvārī, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš slimnīcā tradicionāli sveica pirmos šogad pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. Gada pirmajā dienā Liepājā piedzimuši trīs mazuļi - divi zēni un viena meitenīte.

2.janvārī Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš Liepājas Reģionālajā slimnīcā tradicionāli sveica pirmos šogad pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. Gada pirmajā dienā Liepājā piedzimuši trīs mazuļi – divi zēni un viena meitenīte.

1.janvārī pulksten 12.15 liepājnieku Sintijas Šefanovskas un Kristapa Beizaka ģimenē sagaidīta meitiņa Estere (3585 g, 54 cm), kas ir piektais bērniņš ģimenē. Mājās mazulīti gaida desmitgadīgā māsiņa Alise, deviņgadīgā māsiņa Alina, kā arī septiņgadīgais brālītis Dmitrijs un četrgadīgā māsiņa Sofija.

Pulksten 18.05 liepājnieku Agnesas un Dmitrija Haļinu ģimenē pasaulē nācis puisītis Davids (4440 g, 58 cm), kas ir trešais bērniņš ģimenē. Mājās mazo brālīti gaida divas māsiņas – astoņgadīgā Aļisija un sešgadīgā Aļina.

Savukārt pulksten 18.46 Iveta Vite un Ingus Putra savā ģimenē sagaidīja dēliņu Raivo Oliveru (2720 g, 51 cm), kuru mājās gaida astoņgadīgais brālītis Aleksis Raimonds.

Domes priekšsēdētāja vietnieks G.Ansiņš vecākiem novēlēja veiksmi, mīlestību un saticību, mazuli audzinot. Bērniņa nākšana pasaulē ir katrā ģimenē ir sākums jaunam posmam, kas bez šaubām prasīs gan daudz enerģijas un pacietības, gan arī sniegs daudz prieka un laimes mirkļu. “Lai Liepājas ģerbonī esošās lauvas spēks un enerģija pavada gan vecākus, gan šos mazos liepājniekus, augot par krietniem cilvēkiem,” vēlēja G.Ansiņš.

Tāpat jaundzimušajiem pasniedza simboliskas pašvaldības dāvaniņas – Liepājas lauvēnus un dāvanu kartes mazuļu pūriņa papildināšanai.

Pavisam 2015. gadā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 1149 mazuļi, kas ir par 10 mazuļiem vairāk nekā gadu iepriekš. Pēdējos gadus Liepājas Reģionālajā slimnīcā vērojama tendence pieaugt jaundzimušo skaitam, turklāt arvien biežāk Liepājas Reģionālo slimnīcu kā piemērotāku vietu bērniņa laišanai pasaulē izvēlas vecāki ne tikai no Liepājas, bet arī visa Kurzemes reģiona.

Uzziņai:

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca:

2011. gadā – 1028 mazuļi

2012. gadā – 989 mazuļi

2013. gadā – 989 mazuļi

2014. gadā – 1139 mazuļi

2015. gadā – 1149 mazuļi

Andrejs Rjabcevs,

Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 63404765, mob. 28699818

Indra Grase,

SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste