Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem
!!! Onkoloģisko pacientu diagnostikas un aprūpes kārtība
Pacienti ar aizdomām par onkoloģiskām saslimšanām uz izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām ar korekti noformētu ģimenes ārsta nosūtījumu (forma 027/u) var pieteikties Liepājas Reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas reģistratūrā vai zvanot koordinatoram uz tālr. 25617170 katru darba dienu no plkst.10 .00 līdz 15.00.

Sveic pirmos šogad dzimušos trīs mazuļus

 2.janvārī, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš slimnīcā tradicionāli sveica pirmos šogad pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. Gada pirmajā dienā Liepājā piedzimuši trīs mazuļi - divi zēni un viena meitenīte.
2.janvārī, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš slimnīcā tradicionāli sveica pirmos šogad pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. Gada pirmajā dienā Liepājā piedzimuši trīs mazuļi - divi zēni un viena meitenīte.

2.janvārī Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš Liepājas Reģionālajā slimnīcā tradicionāli sveica pirmos šogad pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus. Gada pirmajā dienā Liepājā piedzimuši trīs mazuļi – divi zēni un viena meitenīte.


1.janvārī pulksten 12.15 liepājnieku Sintijas Šefanovskas un Kristapa Beizaka ģimenē sagaidīta meitiņa Estere (3585 g, 54 cm), kas ir piektais bērniņš ģimenē. Mājās mazulīti gaida desmitgadīgā māsiņa Alise, deviņgadīgā māsiņa Alina, kā arī septiņgadīgais brālītis Dmitrijs un četrgadīgā māsiņa Sofija.


Pulksten 18.05 liepājnieku Agnesas un Dmitrija Haļinu ģimenē pasaulē nācis puisītis Davids (4440 g, 58 cm), kas ir trešais bērniņš ģimenē. Mājās mazo brālīti gaida divas māsiņas – astoņgadīgā Aļisija un sešgadīgā Aļina.


Savukārt pulksten 18.46 Iveta Vite un Ingus Putra savā ģimenē sagaidīja dēliņu Raivo Oliveru (2720 g, 51 cm), kuru mājās gaida astoņgadīgais brālītis Aleksis Raimonds.


Domes priekšsēdētāja vietnieks G.Ansiņš vecākiem novēlēja veiksmi, mīlestību un saticību, mazuli audzinot. Bērniņa nākšana pasaulē ir katrā ģimenē ir sākums jaunam posmam, kas bez šaubām prasīs gan daudz enerģijas un pacietības, gan arī sniegs daudz prieka un laimes mirkļu. “Lai Liepājas ģerbonī esošās lauvas spēks un enerģija pavada gan vecākus, gan šos mazos liepājniekus, augot par krietniem cilvēkiem,” vēlēja G.Ansiņš.


Tāpat jaundzimušajiem pasniedza simboliskas pašvaldības dāvaniņas – Liepājas lauvēnus un dāvanu kartes mazuļu pūriņa papildināšanai.


Pavisam 2015. gadā Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 1149 mazuļi, kas ir par 10 mazuļiem vairāk nekā gadu iepriekš. Pēdējos gadus Liepājas Reģionālajā slimnīcā vērojama tendence pieaugt jaundzimušo skaitam, turklāt arvien biežāk Liepājas Reģionālo slimnīcu kā piemērotāku vietu bērniņa laišanai pasaulē izvēlas vecāki ne tikai no Liepājas, bet arī visa Kurzemes reģiona.


Uzziņai:

Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nāca:

2011. gadā – 1028 mazuļi

2012. gadā – 989 mazuļi

2013. gadā – 989 mazuļi

2014. gadā – 1139 mazuļi

2015. gadā – 1149 mazuļiAndrejs Rjabcevs,

Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 63404765, mob. 28699818

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Indra Grase,

SIA “Liepājas reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

mob.tel.:26591363, www.liepajasslimnica.lv

linija4

linija2

Foto galerijas

06/01/2020

Pirmo 2020.gada mazuļu sumināšana.

21/03/2018

Liepājas dzimšanas dienā dzimušie mazuļi saņem apsveikumus

linija3

Video galerijas

23/02/2017

„Gribas cerēt” –Liepājas vecmātes un ginekologi par iespējām iegūt lielākas algas.

17/11/2015

<span>Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu</span>

Topošās māmiņas izvēlas Liepājas Dzemdību nodaļu