Pieraksts uz Maiju:

26. aprīlis – uz izmeklējumiem;

28. aprīlis – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa

Kontakti / Darbinieki

Slimību kompleksā ārstēšanā, profilaksē un seku novēršanā nozīmīgu vietu ieņem fizikālā terapija un rehabilitācija.

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas sastāvdaļas ir:

• Fizikālās terapijas un ambulatorās rehabilitācijas nodaļa (1.stāvā)

• Stacionārā rehabilitācijas nodaļa (9.stāvā)

Mūsu slimnīcā ir Kurzemē vienīgā tik plaša Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļa, kur veiksmīgi tiek pielietots savulaik iecienītais Liepājas sanatorijas minerālūdens un dūņas.

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā gan pieaugušajiem, gan bērniem atgūt veselību palīdz augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsti, audiologopēdi, fizioterapeiti, masāžas speciālisti, ergoterapeiti, fizikālās terapijas un rehabilitācijas medicīnas māsas, kā arī ūdensdziedniecības un dūņu terapijas speciālisti (skatīt Kontakti/Darbinieki).

Ko mēs ārstējam?

• Mugurkaula spondilozi un osteohondrozi, sāpes mugurā, locītavās, kaulos, muskuļos un t.s. piešu radītās sāpes pēdās

• Sarežģījumus pēc kaulu lūzumiem, mežģījumiem, saišu sastiepumiem, sasitumiem

• Nervu sistēmas saslimšanas

• Saaugumus, rētaudus, vāji dzīstošas čūlas, ādas slimības

• Kāju asinsvadu slimības – paplašinātas vēnas, artēriju slimības

• Galvassāpes, neirozi, depresiju, veģetatīvās nervu sistēmas slimības

• Gremošanas trakta slimības

• Ausu, deguna, balsenes slimības, mandeļu iekaisumus

• Bronhu un plaušu slimības, bronhiālo astmu

• Acu slimības

• Limfostāzi (limfas sastrēgumus kājās un rokās)

• Aptaukošanos

• Urīnpūšļa, nieru un urīnizvadsistēmas slimības

• Ginekoloģiskas slimības

• Prostatītus

• Cukura diabēta komplikācijas

Kādi pakalpojumi un procedūras ir pieejamas nodaļā?

1. Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācija
  2.

3. Fizioterapija
  4.

5. Ergoterapija
  6.

7. Masāža
  8.

9. Logopēdija
  10.

11. Ūdensdziedniecība
  12.

13. Dūņu dziedniecība
  14.

15. Fizikālā terapija

Kas nepieciešams, lai uzsāktu ārstēšanos?

Ārstēšanās veidu vieglāk izvēlēties, ja ir iepriekšējas izmeklēšanas dati vai izraksti no slimnīcas, kā arī nosūtījums no ģimenes ārsta. Taču saņemt nodaļas speciālistu konsultācijas var arī bez iepriekšējas izmeklēšanas.

Pierakstīties pie nodaļas ārstiem var slimnīcas Konsultatīvajā nodaļā personīgi vai pa tālruņiem 63403231, 63403264, vai slimnīcas mājas lapā internetā www.liepajasslimnica.lv (e-pieraksts).

Ja neesat slims, bet vēlaties stiprināt savu veselību vai uzlabot izskatu, to var izdarīt Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā!

Mēs piedāvājam organismu relaksējošas un imunitāti stimulējošas procedūras, dažāda veida masāžu, siltuma procedūras (dūņas un ozokerītu), ūdens procedūras (peldes, dušas), ārstnieciskās vannas ar Liepājas minerālūdeni. Svara samazināšanai un celulīta mazināšanai izmantojam ūdensdziedniecību un masāžu, dūņu aplikācijas.

Uzmanību! Ja vēlaties saņemt ūdens procedūras (šarko u.c. dušas, zemūdens masāžu, pērļu vannu), kā arī klasisko masāžu, to var veikt bez iepriekšējas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas. Šādos gadījumos ir tikai jāaizpilda aptaujas anketa. Interesēties pie nodaļas vecākās māsas.

Vai par konsultācijām un ārstēšanos ir jāmaksā?

Bērniem līdz 18 gadu vecumam ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu fizikālās procedūras (izņemot ūdens un dūņu terapiju) ir bez maksas. Pieaugušajiem – maksas pakalpojums.

Maksas cenrādi skatīt šeit.

Ja esiet apdrošināšanas polises īpašnieks, atkarībā no procedūru veida un polises, visus vai daļu izdevumu sedz apdrošināšanas kompānija.

Apdrošināšanas sabiedrību sarakstu, ar kurām slimnīcai ir noslēgts līgums, skatīt šeit.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei