Pieraksts uz Oktobri:

31.10.2017. no 12:00

Imunitātes stiprināšanas programma pieaugušajiem

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_263.jpg

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā piedāvā astoņu dienu imunitātes stiprināšanas programmu pieaugušajiem, kurā ietilpst pērļu vanna, terpentīna vanna, cirkulārā duša un minerālvanna.

Pērļu vanna - Procedūras rezultātā nostiprinās āda un saistaudi. To pielieto pie miega un veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem, neirozes, pie palielināta asinsspiediena, klimaktēriskās neirozes, kāju asinsvadu saslimšanām, locītavu un mugurkaula saslimšanām, aptaukošanās ārstēšanai, stiprina imūnsistēmu.

Terpentīna vanna galvenokārt ietekmē asins kapilāru tīklu, veicinot tā darbību. Stimulējot ikvienas šūnas dzīvības potenciālu, āda kļūst viegli sārta un jūtama nedaudz dzeldinoša sajūta ādā.

Cirkulārā duša uzlabo ādas apasiņošanu, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un sirds asinsvadu sistēmu. Veiksmīgi pielieto pie aptaukošanās, uzlabo vielmaiņu, stiprina imūnsistēmu.

Minerālvanna - minerālūdens, ko iegūst no dziļurbuma bijušās sanatorijas "Liepāja" teritorijā ir unikāls ar to, ka ir viskoncentrētākais minerālūdens, ko iegūst Latvijā. Ūdenī ir ļoti augsts broma saturs - aptuveni 450 miligrami litrā. Tas ir ļoti sāļš, bagāts ar nātrija hlorīdu, jodu, kalciju, magniju un citām vielām, kas vajadzīgas teju visām orgānu sistēmām, stiprina nervu sistēmu un imunitāti, palīdz atbrīvoties no stresa. Dažādu vielu koncentrācija ūdenī ir tik augsta, ka procedūrām to var izmantot tikai iepriekš atšķaidītu ar parastu ūdeni.

Programmas laikā iegūtais rezultāts: uzlabota ādas apasiņošana, galvenokārt ietekmējot asins kapilāru tīklu. Uzlabota limfas cirkulācija, organisma vielmaiņa, sārņu izvadīšana, organisma detoksikācija. Labvēlīga iedarbība uz centrālo nervu sistēmu, mazinās stress. Programmas laikā iegūtās pozitīvās emocijas apvienojot ar pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu un veselīgu dzīves veidu stiprinās imunitāti!

Programma kontrindicēta grūtniecēm, bērniem, pie dekompensētas sirds slimības, ja ir smagi asinsrites traucējumi, ja ir paaugstināta jutība pret siltumu, asiņošana, paaugstināta ķermeņa temperatūra, ādas bojājumi.

Sīkāka informācija un pierakstīties uz procedūrām var zvanot pa telefonu: 634 03246

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei