Pieraksts uz Jūliju:

28. jūnijs – uz izmeklējumiem;

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Svara samazināšanas un pretcelulīta programma

c_297_145_16777215_00___images_bildes_rakstiem_417.jpg

Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļā piedāvā astoņu dienu svara samazināšanas un pretcelulīta programmu, kurā ietilpst cirkulārā duša, terpentīna vanna, šarko duša un dūņu aplikācijas.

Cirkulārā duša uzlabo ādas apasiņošanu, labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu un sirds asinsvadu sistēmu. Veiksmīgi pielieto pie aptaukošanās, uzlabo vielmaiņu, stiprina imūnsistēmu.

Terpentīna vanna galvenokārt ietekmē asins kapilāru tīklu, veicinot tā darbību stimulējot ikvienas šūnas dzīvības potenciālu, āda kļūst viegli sārta un jūtama nedaudz dzeldinoša sajūta ādā.

Šarko duša ar spēcīgu ūdens strūklu (aptuveni no trīs metru attāluma) iedarbojas uz visu ķermeni. Tās laikā tiek tonizēti un masēti muskuļi, uzlabojas asins un limfas cirkulācija, vielmaiņa un audu apasiņošana.

Dūņu aplikācijas - tiek pielietotas bijušās Liepājas sanatorijas augstvērtīgās kūdras dūņas. Dūņās esošie komponenti rada attīrošu pīlinga efektu, kas veicina venozo asins un limfas atteci, kā arī sekmē audu tūskas samazināšanos, stiprina asins un limfas kapilāro tīklu, veicina atmirušo ādas šūnu nolobīšanos, uzlabo skābekļa piegādi katrai šūnai, aktivizē audu vielmaiņu. Dūņu dziedniecībai raksturīga terapeitiska pēciedarbība, t.i. katras nākošās procedūras efekts summējas ar iepriekšējiem rezultātiem, tāpēc kursa (8-12 procedūras) ārstēšanas rezultāti ir noturīgāki par vienas vai dažu procedūru radīto efektu.

Iegūtais rezultāts: uzlabota ādas apasiņošana, galvenokārt ietekmējot asins kapilāru tīklu. Uzlabota limfas cirkulācija, organisma vielmaiņa, paaugstināts ādas tonuss un elasticitāte. Programmas laikā tiek nodrošināta sārņu izvadīšana, organisma detoksikācija. Procedūras labvēlīgi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu un, apvienojumā ar fiziskām aktivitātēm un pareizu uzturu, ķermeņa apkārtmēri samazinās.

Programma kontrindicēta grūtniecēm, pie dekompensētas sirds slimības, ja ir smagi asinsrites traucējumi, ja ir paaugstināta jutība pret siltumu, asiņošana, ādas bojājumi, ķermeņa svars lielāks par 120kg.

Sīkāka informācija un pierakstīties uz procedūrām var zvanot pa telefonu: 634 03246.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei