Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes.

Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar sīkdatņu izmantošanas politiku mūsu Privātuma politikā

Piekrītu
!!! Pieraksts pie speciālistiem / uz izmeklējumiem

Ir jautājumi par

COVID-19?

Zvani: 67387661

Aicinām neizmantot ārkārtas tālruni 113 kā uzziņu tālruni, kur iegūt informāciju par COVID-19, lai neradītu risku citiem cilvēkiem saņemt palīdzību dzīvībai kritiskās situācijās.

Līga Priedena izvirzīta titulam „Gada liepājnieks - 2016”

Līga Priedena
Līga Priedena

Kā ik gadu, Liepājas iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas, iestādes un uzņēmumi varēja ieteikt kandidātus titulam "Gada liepājnieks 2016" - cilvēkus, kuru veikums vai notikums ar viņu aktīvu līdzdalību 2016. gadā Liepājā bijis īpaši spilgts un pamanāms.

14. februārī Liepājas apbalvojumu konsultatīvā padome izvērtēja liepājnieku iesniegtās “Goda un Gada” liepājnieku anketas un izraudzījās titula “Gada liepājnieks” TOP 15, to vidū arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārsti Līgu Priedenu par Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas darba restrukturizāciju ar ievērojamiem uzlabojumiem pakalpojumu pieejamībā iedzīvotājiem.

 

Līga Priedena 2001. gadā beigusi Rīgas Medicīnas akadēmiju iegūstot ārsta grādu. Uzreiz pēc rezidentūras beigšanas 2007.gadā ārste sāka strādā Liepājas Reģionālajā slimnīcā kā Fizikālas terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārste, vienlaicīgi strādājot arī kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste.


Līga Priedena nozarē strādā 16 gadus un apliecinājusi sevi gan kā nodaļas virsārste, gan kā mediķe, izcili pildot savus pienākumus. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas darba organizēšanā un restrukturizācijā, kas deva ievērojamus uzlabojumus pakalpojumu pieejamībā un iedzīvotāju veselības aprūpē. L.Priedena ikdienas ar lielu atbildību veic pacientu ārstēšanu un izmeklēšanu.Viņa izveidojusi un īsteno speciālas rehabilitācijas un ārstēšanas programmas gan stacionāra, gan ambulatoriem pacientiem. L. Priedena saņēmusi Eiropas fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta sertifikātu, kas apliecina L. Priedenas atbilstību Eiropas līmeņa speciālista kvalifikācijai.L.Priedena godprātīgi un pašaizliedzīgi veic savus darba pienākumus, viņai piemīt izcilas organizatora spējas, vadot Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļu.


Liepājas pilsētas domes pārstāve Gunta Jākobsone  informēja, ka šogad titulam “Gada liepājnieks” saņemts rekordliels pieteikumu skaits – 90 anketas ar 63 pieteiktajiem kandidātiem. Galvenais vērtēšanas kritērijs bijis tas, cik nozīmīgs, pamanāms un sabiedrības novērtēts bijis konkrētā kandidāta veikums pilsētas labā 2016. gadā. Padomes izraudzītie nominanti tiks sumināti Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā koncertzālē “Lielais dzintars”.Indra Grase

slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

linija4

linija2

Foto galerijas

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

linija3

Video galerijas

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei

Sper soli pretī kūrorta izveidei

28/06/2013

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu

Slimnīca saņem vērtīgu dāvinājumu