Pieraksts uz Oktobri:

27. septembris – uz izmeklējumiem;

29. septembris – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Ārstnieciskā vingrošana grupā (pēc Šrotas metodes bērniem, pieaugušajiem muguras veselībai, māmiņām kopā ar mazuļiem)

Vingrošana bērniem grupā pēc Šrotas metodes ir specifiska fizioterapija skoliozes ārstēšanai. Šrotas metodes apmācības sagādā pacientam vajadzīgās zināšanas un prasmes, kas visa mūža garumā palīdz kontrolēt savu stāju.

Ārstējot skoliozi pēc Šrotas metodes, pacients:

• mācās, kā samazināt mugurkaula deformāciju;
  • trenējas stiprināt stājas muskulatūru;
  • mācās korektīvu elpošanu;
  • mācās, kādas pozas var novest pie skoliozes pasliktināšanās un kādas pozas izliekumus var samazināt;
  • mācās vingrojumus, kas novērš asimetrisku mugurkaula noslogojumu.

Muguras veselības vingrošana pieaugušajiem. Vingrojumi tiek izpildīti mūzikas pavadībā, tie ir vienkārši, viegli saprotami. Nodarbību laikā tiek pielietots efektīvākais vingrojumu komplekss ar un bez rīkiem, kas attīsta un uzlabo stāju, nostiprina muguras muskulatūru un stabilizē mugurkaulu, mazina saspringumu, spriedzi, kustību ierobežojumus, uzlabo vispārējo pašsajūtu.

Grupa māmiņai kopā ar mazuli

Ārstnieciskā vingrošana māmiņai kopā ar mazuli. Iespēja aktīvi izkustēties  gan mammai, gan mazulim fizioterapeita vadībā, izmantojot savu un mazuļa svaru, piemēram, veicot pietupienus,turot mazuli rokās.

Mazuļa vecums 3-8 mēneši.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei