Pieraksts uz Jūliju:

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Medicīniskā teipošana pieaugušajiem/bērniem

Medicīniskā teipošana ir iedarbīga fizioterapijas metode, kas ir efektīva visdažādāko ķermeņa funkciju uzlabošanā, sāpju mazināšanā, kustību atjaunošanā locītavās u.c. Teipošana palīdz novērst muskuļu un locītavu sāpes, ko izraisījusi pārslodze, trauma vai ilgstoša mazkustība. Tā uzlabo asinsriti, mikrocirkulāciju, mazina tūsku, asinsizplūdumus, palīdz visu veidu saišu un muskuļu sastiepumiem, stājas korekcijai. Tā ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. Teipošanā tiek izmantots kinezioloģiskais teips – vienpusēji līpoša, dabīga materiāla lenta, kuras īpašības (biezums un stiepjamība) līdzinās ādas īpašībām. Uzklājot teipu uz ādas, āda viegli paceļas, tādējādi palielinās atstarpe starp ādu un zem tās esošajiem iekaisušajiem audiem, samazinot spiedienu uz asinsvadiem, limfvadiem un brīvajiem nervu galiem iekaisušajā zonā. Procedūra ir nesapīga.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei