Pieraksts uz Janvāri:

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00

Nūjošana (individuāli, grupā)

Nūjošana ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Nūjošana ir piemērota visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai fiziskā stāvokļa un tai nav laika apstākļu ierobežojumu. Nūjošana atbrīvo no stresa, veicina veselīgu miegu un vispārēju labsajūtu. Darbojoties ar nūjām, īpaši labi ar rotējošām kustībām tiek izkustināts sprands un mugurkaula krūšu daļa – tās ir problēmzonas gandrīz visiem, kam ir ikdienā sēdošs darbs. Nūjošana ir draudzīga mugurkaulam – darbojoties ar nūjām, mugurai (arī ceļiem un gurniem) ir daudz mazāka slodze nekā, piemēram, skriešanas vai aerobikas atspērienu laikā. Šis ir viens no efektīvākajiem kaloriju dedzināšanas veidiem. Nūjošana ir lielisks kardiotreniņš, kurā nav jāuztraucas par pārslodzi.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei