Pieraksts uz Augustu:

28. jūlijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Ergoterapeita konsultācija/nodarbība

Ergoterapeits palīdz rast risinājumu dažādu saslimšanu gadījumos, izmatojot dažādas rehabilitācijas metodes. Sniedz ambulatoru un stacionāru palīdzību bērniem un pieaugušajiem ar reimatoīdo artrītu, politraumām, multiplo sklerozi, muguras sāpēm, pēc dažādām rokas traumām - lūzumiem, replantācijas, nervu bojājumiem, amputācijas, audu sarētojumiem, karpālā kanāla sindroma, Dipidrēna saslimšanas u.c., kā arī pēc pārciesta insulta.

Ergoterapeits palīdz pacientiem iemācīties izmantot dažādus palīglīdzekļus, lai varētu paveikt elementārākās darbības un nebūtu pilnībā atkarīgi no tuviniekiem. Otrs slimnīcas ergoterapeitu darbalauks ir rokas terapija, izstrādājot kustību terapiju gan pēc insulta, gan traumām un citos gadījumos, kad rokas un plaukstu kustības ir pavisam vai daļēji zaudētas.

Ergoterapeits veic arī rokas novērtēšanu pirmskolas vecuma bērniem - manipulācija plaukstā, sīkā motorika, satvērieni u.c. Veiksmīgāka rezultāta iegūšanai, ergoterapijas nodarbības tiek apvienotas ar fizikālajām procedūrām (ūdens procedūras, elektroprocedūras, dūņu terapija u.c.).

Slimnīcas ergoterapeiti ir apguvuši arī plaukstas un pirkstu ortožu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma gan bērniem, gan pieaugušajiem.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei