Pieraksts uz Jūliju:

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Medicīniskā teipošana

Medicīniskā teipošana ir revolucionāra ārstniecības metode, kuras izmantošanas iespējas ir ļoti plašas: traumu ārstniecība, iekaisuma mazināšana (tūska, arī hematoma), stājas korekcija, pārslodzes radītu simptomu ārstniecība (hroniski cīpslu sastiepumi, elkoņa tendinīts, tenisa elkonis, golfa elkonis). Viena no izmantošanas iespējām ir arī neirorefleksīvā iedarbība, piemēram, galvassāpju gadījumā, tāpat arī profilaktiskos nolūkos.

Iespējamās iedarbības: muskuļu darbības veicināšana, regulējot muskulatūras tonusu. Asinsrites un limfas atteces sastrēgumu novēršana. Sāpju remdēšana. Locītavu darbības atbalsts: stimulējot propriorecepciju, koriģējot kustību virzienu, palielinot stabilitāti. Neirorefleksīvā iedarbība.

Medicīniskās teipošanas indikācijas: hipotonisku muskuļu stimulēšanai, hipertonisku muskuļu atslābināšanai, muskuļu aizsardzībai pret pārslodzi, locītavu aizsardzībai, sāpju remdēšanai, iekaisumu samazināšanai, limfas tūskas mazināšanai, hematomas mazināšanai, iespējamo brīvkustības veidu ietekmēšanai, propriocepcijas uzlabošanai, stājas korekcijai, fascijas korekcijai.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei