Pieraksts uz Oktobri:

29. septembris – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Zīdaiņu masāža

Pēc ārsta nosūtījuma,  masāža zīdainim tiek veikta pie paaugstināta vai samazināta muskuļu tonusa, neiroloģiskām, ortopēdiskām, ģenētiskām, pēctraumatiskām, pulmonoloģiskām un citām saslimšanām. Masāža tiek veikta arī profilaktiskos nolūkos, jo tā nostiprina muskulatūru, tonizē asinsrites un limfātisko sistēmu, stimulē gremošanas sistēmas darbību, uzlabo koordināciju un mazuļa vispārējo attīstību. Masāža  labvēlīgi ietekmē gremošanu un palīdz mazināt nepatīkamās sajūtas, ko izraisa vēdera pūšanās, kā arī uzlabo bērna pašsajūtu un miegu.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei