Pieraksts uz Janvāri:

BĒRNIEM LĪDZ 18 G.V. PIERAKSTS PIE ZOBĀRSTA
21.02.2018. no 08:00

Balss funkciju analīze

Balss pārbaudes laikā audiologopēds piedāvās unikālu iespēju ikvienam interesentam profesionāli novērtēt balss funkciju un izveidot individuālo balss karti, kas varētu kalpot kā objektīvs atskaites punkts balss attīstības darbā. Savukārt klienti, kuriem pārbaužu laikā tiek atklāti balss traucējumi, saņem rekomendācijas, kas būtu jādara, lai šos traucējumus novērstu.

Runas un balss izpētes laboratorijā ir pieejams visjaunākais balss funkcijas novērtēšanas un attīstīšanas aprīkojums, kas ļauj izveidot balss diapazona karti, kurā ar matemātisku precizitāti ir aprēķinātas balss toņa augstuma un intensitātes galējās robežas, redzama pāreja no viena balss reģistra uz otru.

Multidimensionāla balss programma analizē balss skanējuma kvalitāti, sasaistot kopā skanējumu ar fizioloģiskajām norisēm balss aparātā. Elektroglotogrāfijas metode dod iespēju objektīvi novērtēt balss saišu slēgšanās kvalitāti krūšu/galvas reģistrā, dot slēdzienu par balss rezonējošo īpašību uzlabošanu.

Laboratorijas aprīkojums dod iespēju strādāt ar balss funkcijas attīstīšanu, izmantojot vizuālo un akustisko atgriezenisko saiti. Laboratorijā ir pieejams arī dzirdes funkcijas novērtējums ar toņa audiometrijas metodi. Laboratorijas aprīkojums dod iespēju strādāt ar balss funkcijas attīstīšanu, izmantojot vizuālo un akustisko atgriezenisko saiti.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei