Augšupejošā duša

Augšupejošo dušu lieto mazā iegurņa slimību terapijā. Šo dušu ar ideferentu temperatūru ieteic urīna nesatūrēšanas ārstēšani; procedūru ar siltu ūdeni  - pacientiem ar mazā iegurņa iekaisuma slimībām, piemēram, adneksītu, prostatītu; ar aukstu ūdeni – pacientiem ar hemoroidāliem mezgliem, seksuālu neirozi, funkcionālu impotenci. Procedūras  ilgums ir 2 –5 minūtes.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei