Pieraksts uz Jūliju:

30. jūnijs – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Minerālūdens vanna

Minerālūdens, ko iegūst no dziļurbuma bijušās sanatorijas "Liepāja" teritorijā, ir unikāls ar to, ka ir viskoncentrētākais minerālūdens, ko iegūst Latvijā, un nekur citur tāds nav sastopams. Ūdenī ir ļoti augsts broma saturs - aptuveni 450 miligrami litrā. Tas ir arī ļoti sāļš, bagāts ar nātrija hlorīdu, jodu, kalciju, magniju un citām vielām, kas vajadzīgas teju visām orgānu sistēmām. Šo ūdeni izmanto minerālvannām, kas ārstē locītavu un vielmaiņas saslimšanas, palīdz osteohondrozes un radikulīta slimniekiem, stiprina nervu sistēmu un palīdz atbrīvoties no stresa. Dažādu vielu koncentrācija ūdenī ir tik augsta, ka procedūrām to var izmantot tikai iepriekš atšķaidītu ar parastu ūdeni.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei