Pieraksts uz Oktobri:

29. septembris – uz speciālistu konsultācijām;

31.10.2017. no 12:00

Terpentīna vanna

Terpentīnu jau sen lieto ziedēs kā ādas kairinātāju ar pretsāpju efektu, inhalācijās un tabletēs kā antiseptisku līdzekli. No daudzajiem fizikālajiem faktoriem ārsti īpaši augstu vērtē terpentīna peldes, kuras galvenokārt ietekmē asins kapilāru tīklu, veicinot tā darbību un tādējādi stimulējot ikvienas šūnas dzīvības potenciālu. Pie tam mēs to sasniedzam nevis ar medikamentiem, bet fizioloģisku ārstēšanu. Peldes temperatūra ir 36 – 37 grādi, procedūras ilgums -15 min. Ārstēšanās kursa ilgums ir  8 – 12 procedūras. Terpentīna peldes palīdz sāpju gadījumos, kā arī lieto pie hroniskas pneimonijas, pie locītavu saslimšanām, pie osteohondrozēm, un mugurkaulāja saslimšanām, kurām ir iekaisuma raksturs, pie olnīcu un prostatas saslimšanām, asinsvadu sašaurināšanās kājās, pie vēnu iekaisumiem, pie ilgstošas elpošanas ceļu saslimšanām (pneimonija, bronhīts). Peldēm terpentīns tiek sagatavots pēc īpašas receptes pievienojot speciālus līdzekļus.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei