Pieraksts uz Aprīli:

31. marts – uz speciālistu konsultācijām;

31.05.2017. no 14:00 līdz 19.00

Zemūdens masāža

Zemūdens masāžas laikā speciālā vannā zem ūdens uz pacienta ķermeni iedarbojas ar kompaktu ūdens strūklu 10 –20 cm attālumā no pacienta ķermeņa. Ūdens strūklu pārvieto pēc vispārējiem klasiskās masāžas likumiem. Zemūdens masāža ir viena no procedūrām, kuru var izmantot arī bērni, sākot no 10 gadu vecuma.

Terapeitiskais efekts. Siltajam ūdenim piemīt vispārēja iedarbība, kas pazemina arteriālo asinsspiedienu un palēlina sirdsdarbības ritmu. Zemūdens masāža galvenokārt iedarbojas uz nervu sistēmu. Tā labvēlīgi ietekmē arī sirds un asinsvadu sistēmu. Kļūst vieglāka sirdsdarbība. Pastiprinās vielmaiņa šūnās, audi asimilē vairāk skābekļa. Masāža stimulē asinsrades sistēmu, paaugstina hemoglobīna un eritrocītu līmeni. Zemūdens masāža labvēlīgi iedarbojas uz locītavām un īpaši ietekmē muskuļus. Šī ietekme ir lielāka nekā klasiskās masāžas procedūrā, jo siltā ūdeni muskuļi atslābinās labāk, un ūdens strūkla spēj iedarboties uz dziļākiem audiem. Subjektīvās sajūtas, kas rodas masāžas laikā, ir pozitīvas emocijas  - patīkams miers, svaigums un viegluma sajūta. Pielieto gandrīz pie visām saslimšanām arī aptaukošanās un celulīta.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei