Dūņu dziedniecība

Pacientu ārstniecībā plaši tiek pielietotas bijušās Liepājas sanatorijas augstvērtīgas kūdras dūņas, kas tiek iegūtas Liepājas rajonā. Ārstēšana ar dūņām ir efektīva ārstniecības un profilakses metode. Atveseļošanās efekts sasniedzams pat tajos gadījumos, kad tradicionālās metodes nedod pilnīgu rezultātu.

Dūņu dziedniecību galvenokārt izmanto: kustību - balsta aparāta slimību ārstēšanā, traumu seku un lūzumu ārstēšanā, locītavu slimību ārstēšanā, centrālo un perifēro nervu slimību ārstēšanā, vīriešu dzimumorgānu slimību ārstēšanā (neauglība, prostatīts, impotence u.c.) ādas slimību ārstēšanā (celulīts, rētas, psoriāze, ekzēma u.c.) ginekoloģisko slimību ārstēšanā (hroniski iekaisuma procesi, funkcionāla neauglība, olnīcu disfunkcija) u.c. Dūņu dziedniecībai raksturīga terapeitiska pēciedarbība, t.i. katras nākošās procedūras efekts summējas ar iepriekšējiem rezultātiem, tāpēc kursa (8-12 procedūras) ārstēšanas rezultāti ir noturīgāki par vienas vai dažu procedūru radītajiem efektiem.

11/01/2017

"Jensen Metal" dāvinājums Rehabilitācijas nod.

20/10/2015

Ambulatorās rehabilitācijas nodaļai - 1.gads

29/10/2015

Sper soli pretī kūrorta izveidei